معرفی چند توکن برتر متاورس برای خرید

وقتی متاورس به وجود آمد روند بازار ارز های دیجیتال به سمت و سوی جدیدی هدایت شد. وقتی فیسبوک نامش را به متا تغییر داد، موارد زیادی در مورد اینکه مارک زاکربرگ چه میزان پتانسیلی را برای آینده متاورس می بیند ارائه می دهد.

وقتی مارک زاکربرگ وارد عمل شد و در این صنعت سرمایه گذاری کرد، برای شما هم همچنان دیر نیست که وارد ین صنعت شوید. شما می توانید روی این صنعت سرمایه گذاری کنید ولی بهتر است که روی کوین های متاورس به صورت هوشمندانه این کار را انجام دهید.

در این مقاله لیستی از توکن های برتر متاورس را جهت خرید برای شما، به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

متاورس

سند باکس Sand box

سند باکس دنیای مجازی است که بازیکنان در آن با استفاده از توکن SAND، تجربه هایی را که در بازی کسب کرده اند را در بلاک چین اتریوم می سازند و از آن ها کسب در آمد می کنند. بازیکنان دارایی دیجیتالیشان را به عنوان قالب توکن های غیر قابل تعویض (NFT) ایجاد می کنند و آن ها را در بازار سند باکس آپلود می کنند و در نهایت با Game maker در بازی ها ادغام می کنند.

نحوه کارکرد سند باکس

این بازی مالکیت واقعی عناصر بازی را به عنوان توکن های غیر قابل تعویض (NFT) در اختیار کاربران قرار می دهد و به ازای مشارکت در تراکنش ها و تعاملات اکوسیستم مثل هزینه های تراکنش، استیکینگ و یا خرید و فروش آیتم های بازی و غیره پاداش پرداخت می کند. Game maker این اجازه را به افراد می دهد تا بازی های شگفت انگیز سه بعدی را به صورت رایگان بسازند. همچنین نیز نیاز به کدنویسی ندارد زیرا کاربران می توانند در عرض چند دقیقه به ابزار های اسکریپت بصری برای ایجاد بازی های خیره کننده دسترسی داشته باشند. همچنین آن ها بااستفاده از Vox Edit آثار ساخته شده را آپلود و منتشر می کنند و سپس به فروش می گذارند.

سندباکس

آکسی اینفینیتی Axie Infinity

بازی آکسی اینفینیتی جز بازی های محبوب و پر درآمد در بین بازی دیگر است و بر روی بلاک چین قرار دارد. این بازی مثل بازی محبوب پوکمن (Pokemon) که یک بازی دوست داشتنی NFT مختص حیوانات خانگی است که کاربران این بازی و همچنین کسانی که توکن های این بازی را دارند سود های مطلوبی را کسب کرده اند. اگرچه در این بازی شما نمی توانید خود عشق را خریداری کنید اما می توانید معجون عشق (SLP) را بخرید.

نحوه کار کردن آکسی اینفینیتی

با بازی کردن این پلتفرم می توانید توکن AXS را جمع آوری کنید. جمع آوری توکن می تواند یک موفقیت بزرگ مربوط به این بازی باشد و بسیاری از افراد شغل خودشان را به دنبال کسب در آمد از این بازی رها کرده اند. وقتی به شما دسترسی داده می شود شما اجازه دارید تا از توکن هایتان در متاورس استفاده کنید. توکن AXS را می توان به اتریوم تبدیل کرد و از آن برای خرید Axie Market plase استفاده کرد.

آکسی اینفینیتی

گالا Gala

یک پلتفرم بازی بلاک چین است که تاسیس آن توسط اریک شیر مایر در 21 ژوئیه 2019 است. پلتفرم های گالا توکن های غیر قابل تعویض (NFT) را ترکیب می کنند تا یک اکو سیستم بازی بلاک چین ایجاد شود و در آن بازیکنان بتوانند هر زمان که فرصت داشتند دارایی های بازی را در مقیاس جهانی تجارت کنند و به وسیله آن در آمد کسب کنند. هدف این بازی این است که وقتی کنترل بازی به نفع بازیکنان، باز پس گیری می شود می تواند صنعت بازی را به مرحله ای کاملا جدید ببرد. گزارشات وب سایت این پلتفرم نشان می دهد که هدف Gala games ایجاد همان بازی های بلاک چینی است که واقعا می خواهید بازی کنید.

نحوه کارکرد گالا

توکن بومی این پلتفرم برای حاکمیت شبکه، تشویق اپراتور نود (Node) و جوایز درون بازی برای بازیکنانی که در بازی های پلتفرم شرکت می کنند استفاده می شود. همچنین می توان از آن به عنوان ارز درون بازی برای خرید NFT و دارایی در فروشگاه GALA مورد استفاده قرار می گیرد.

گالا

دیسنترالند (Decentraland)

این بازی یک پلتفرم واقعیت مجازی است که کاربران با ساختن هر چیزی که دوست دارند می توانند در آن مشارکت کنند و نیز کسب درآمد کنند. تاسیس این بازی به سال 2017 باز می گردد که یکی از اولین شرکت کنندگان در ساخت واقعیت مجازی غیر متمرکز مبتنی بر اتریوم محسوب می شود. اندازه هر قطعه زمین 16 فوت مربع است و فقط 90601 قطعه از آن در دسترس است.

نحوه کارکرد Decentraland

توکن بومی این پلتفرم (MANA) مانا نام دارد که وظیفه ی آن تامین سوخت اکو سیستم است و 2.2 میلیارد عرضه دارد که در حال حاظر 1.8 میلیارد توکن از آن در گردش است. این بازی برای گیمرها، سازندگان و کسب و کارها و بهترین گزینه است که در آن سرمایه گذاری کنند و همچنین به عنوان سرگرمی از آن استفاده کنند. داشتن یک طیف گسترده از مخاطب هدف با تقاضای زیاد برای کوین این پلتفرم همراه است. این همان علتی است که دیسنترالند را به یک خرید جذاب تبدیل می کند.

دیسنترالند

 

 

<\div>

دیدگاهتان را بنویسید