بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت و زیر یک دلار

کسانی که در حوزه ی کریپتو کارنسی فعالیت دارند حتما بارها نام های ارزهای دیجیتال معروفی همچون بیت کوین، آدا، اتریوم، سولانا و … را شنیده اند. این ارز ها رشد های خودشان را به همگان نشان داده اند و برای همه ثابت شده هستند. در این مقاله چند نمونه از ارز های دیجیتال با قیمت زیر یک دلار را به شما معرفی خواهیم کرد و مابقی داستان به علاقه شما و نحوه تحقیقات و استراتژی خرید خودتان وابسته است.

ارز های دیجیتال زیر یک دلار برای سرمایه گذاری

قبل از اینکه تصمیم به خرید و سرمایه گذاری بگیرید باید به یاد داشته باشید که این یک توصیه مالی نیست و نیز بازار کریپتو بسیار بی ثبات است.

کریپتو دات کام (CRO)

کریپتو دات کام یک ارز دیجیتال جذابی برای سرمایه گذاری است که می توان آن را با قیمت زیر یک دلار خریداری کرد. این توکن دارای مزایای زیادی برای معامله گران صرافی Crypto.com دارد. اکنون قیمت این ارز در حال حاضر 0.55 دلار است و در رتبه 16 ام بازار کریپتو قرار دارد. با سرمایه گذاری حداقل 5 هزار توکن کریپتو دات کام شما می توانید سالیانه 10 درصد سود دریافت کنید و این سود به شکل روزانه پرداخت می شود. با سپرده گذاری حداقل 10 هزار رمز ارز از کریپتو دات کام می توانید در رویداد های Syndicate شرکت کنید و خرید ارز دیجیتال با 20 درصد کارمزد را در Crypto.com فراهم می کند.

همچنین این صرافی دارای یک ویزا کارت است که با توجه به نوع آن، امکان بازپرداخت نقدی برای خرید توکن CRO را از 1 تا 8 درصد برای کاربران ارائه می دهد. این ویزا کارت ها ویژگی هایی به نام Crypto Earn دارند که با آن امکان دریافت سود از دارایی هایتان برای شما فراهم می شود. مقدار این سود ها بر اساس مدت زمان آن ها به سه حالت انعطاف پذیر، سه ماهه و یک ماهه و مقدار توکنی را که خریداری کرده اید و در نهایت این سود به شما پرداخت می شود. با استفاده از این ارز دیجیتال شما به راحتی می توانید تمام هزینه های معاملات خودتان را در صرافی کریپتو دات کام‌ پرداخت نمایید. رمز ارز CRO و صرافی Crypto.com یکی از مهم ترین رقیب های بایننس کوین و صرافی بایننس هستند.

کریپتو

استلار (XLM)

بلاک چین استلار یک شبکه پرداخت چند ارزی است که مبتنی بر توکن های لومنز (Lumens) است. لومنز (XML) توکن بلاک چین استلار است و از آن برای پردازش تراکنش ها و امور مالی دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این شبکه بلاک چین چون سرعت بالا و کارمزد پایینی دارد بنابراین در دنیای ارز های دیجیتال محبوبیت خاصی پیدا کرده است. استفاده از این شبکه در معاملات کوچک گسترش یافته است و همین می تواند باعث پایین بودن هزینه تراکنش کارمزد های آن شود. یکی از رقیب های سرسخت استلار لومنز، ریپل (XPR) است که ارزش آن بیش از 7 میلیارد دلار است و جایگاه 29ام در بازار، پتانسیل زیادی برای رشد در سال 2022 دارد.

این شبکه بلاک چین به دلیل همکاری با افراد مختلف به جای سازمان های بزرگ، باعث شده تا در رسیدن به اهداف خود موفق تر باشند. این رمز ارز برای اینکه ارزش خود را حفظ کند، هر ساله یک بازده تورمی 1 درصدی ارائه می دهد. همچنین نیز جامعه ای بزرگ و فعالی از توسعه دهندگان را دارا است.

استلار

هدرا (HBAR)

این شبکه جز شبکه های غیر متمرکز است و به جای استفاده از بلاک چین، از یک فناوری جدید به نام هش گراف در دفتر کل توزیع شده (Ledger) خود استفاده می کند. او به جای ذخیره کردن داده ها در درون بلاک آن ها را در هش ها نگهداری می کند. هدرا نام توکن بومی است که تا کنون حدود 50 میلیارد از آن به بازار عرضه شده است. برای انجام کارهایی از جمله باز کردن گره های شبکه در ازای ذخیره سازی، انجام محاسبات و اشتراک گذاری پهنای باند برای هر تراکنش، از توکن های هدرا دریافت می کنند. در فناوری هش گراف، تمام تراکنش ها از طریق رای گیری مجازی و پروتکل gossip تایید می شوند. شبکه هدرا به دلیل استفاده از الگوریتم اثبات سهام، از رمز ارز HBAR برای انجام دادن رای گیری ها درون شبکه و حفظ امنیت آن استفاده می شود. با تمام این شرایط اگر کسی بخواهد کنترل شبکه را در دست بگیرد باید حداقل یک سوم از کل ارز بازار هدرا را در اختیار داشته باشد، این کار به مدت پنج سال اول غیر قابل انجام است. این ارز با حدود قیمت 22 سنت معامله می شود و رتبه آن در بازار 38 است.

هدرا

وی چین (VET)

یکی از مهم ترین هدف های بلاک چین وی چین، آسان کردن ردیابی محصولات فیزیکی، در تمام مراحل زنجیره تامین است. سانی لو مدیر سابق شرکت لویی ویتون چین Vechain را در سال 2015 به عنوان بخشی از Bitse، یک استارتاپ بزرگ تر در زمینه فناوری بلاک چین راه اندازی کرد. توکن وی چین به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاک چین برای اولین بار منتشر شد و نام آن قبل از تغییر VEN بود. بلاک چین وی چین از الگوریم اثبات سهام استفاده می کند و سرمایه گذاران می توانند رمز ارز VET خود را در ازای توکن های وی تور (VTHO) به اشتراک بگذارند.

وی چین

شیبا اینو (SHIB)

این ارز یک توکن ERC-20 است که در بستر شبکه اتریوم قرار دارد و در رقابت با دوج کوین در تلاش است تا به محبوب ترین میم کوین در بازار تبدیل شود. توسعه دهندگان پلتفرمی مالی غیر متمرکزی به نام شیب سواپ را ایجاد کرده اند تا امکان سپرده گذاری توکن SHIB برای کاربران فراهم شود و در نهایت بتوانند با استفاده از ابزار های موجود میم‌ کوین ایجاد کنند. محبوبیت شیبا بیشتر به خاطر علاقه کاربران به آن و کیفیت عملکرد خوب این ارز دیجیتال است. این ارز فن آوری جدیدی ندارد ولی چون کاربران به استفاده از آن اشتیاق دارند، باعث شده تا یک توکن شناخته شده ای برای طیف گسترده ای از سرمایه گذاران تبدیل شود. رتبه توکن SHIB اکنون در 13 ام و قیمت آن حدودا کمتر از یک سنت است. اگر چه شیبا یکی از ارز های دیجیتال با ارزش زیر یک دلار است ولی از نظر متخصصان یک میم کوین بی ارزش است.

Shiba Inu (SHIB)

<\div>

دیدگاهتان را بنویسید