آیا می‌توان کریپتو را هک کرد؟

( حتما نظر خودتون رو راجب امنیت کریپتو و بلاک چین در انتهای مقاله ثبت نمایید )

سرمایه‌ گذاران در سرتاسر جهان برای خرید بیت‌ کوین و سایر ارز های رمزنگاری‌ شده به شدت جذب شده‌ اند و وعده‌ های ثروت‌ مندی سریع بدون توجه به خطرات را فریب داده‌ اند موفقیت بیت کوین باعث افزایش تعداد زیادی از پروژه های بعدی، مقلد ها و طرفداران شده است. دزد ها، که نباید نادیده گرفته شوند، فرصت‌هایی را نیز کشف کردند، زیرا در جایی که وعده ثروت وجود دارد، فرصتی برای سرقت آن وجود دارد.

نقاط ضعفی وجود دارد که هکرها می توانند از آنها سوء استفاده کنند، به این معنی که ارز دیجیتال شما می تواند هک شود. با این حال، آن را فقط می توان در سناریو های خاصی انجام داد. بنابراین، چگونه می توانید از خود و سرمایه گذاری های خود محافظت کنید؟

 

آیا می توان کریپتو را هک کرد؟

 

امنیت بلاک چین؟

بیت کوین در سال 2009 راه اندازی شد، این یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است، به این معنی که توسط مدیر، گروه، دولت یا نهاد دیگری نظارت یا تنظیم نمی شود

تراکنش‌ های همتا به همتا به ظهور ارز دیجیتال دامن زد که به یک چشم‌ انداز دیجیتالی تبدیل شد که در آن هر چیزی را می‌توان با یک توکن بلاک چین نشان داد.

 

بلاک چین‌ های رمزنگاری، دفتر کل عمومی هستند که تمام تراکنش‌ ها را در یک شبکه بلاک چین ثبت و تأیید می‌کنند.

همه می‌توانند تراکنش‌ها، آدرس‌های مستعار درگیر و میزان انتقال را ببینند. با این حال، این دفاتر عمومی به کسی اجازه دسترسی به آنها و ارسال یا تغییر ورودی ها را نمی دهند. این به طور خودکار توسط اسکریپت ها، برنامه نویسی و یک فرآیند اعتبار سنجی تراکنش خودکار انجام می شود.

 

آیا می توان کریپتو را هک کرد؟

 

چگونه یک بلاک چین ایمن است؟

امنیت در یک بلاک چین از طریق تکنیک های رمزنگاری و مکانیسم های اجماع مورد توجه قرار می گیرد.

بلاک چین ها از رمزگذاری برای رمزگذاری اطلاعات تراکنش ها و گنجاندن داده های بلوک های قبلی در هر بلوک بعدی استفاده می کنند. کل دفتر از طریق داده های رمزگذاری شده به هم متصل می شود. هر بلوک جدید ایجاد شده آن را ایمن تر می کند.

بنابر این، یک بلاک چین موجود را نمی‌توان به معنای سنتی «هک شدن» هک کرد، جایی که کد مخرب به زنجیره وارد می‌شود یا شخصی با نیروی بی‌ رحمانه به شبکه «هک» می‌کند و شروع به ایجاد تغییرات می‌کند.

 

آیا می توان کریپتو را هک کرد؟

 

چگونه ارز دیجیتال خود را ایمن کنیم؟

برای جلوگیری از دزدیده شدن ارز دیجیتال خود می توانید چندین قدم ساده بردارید. فاکتور های مهم درک نحوه ذخیره کلید های شما، نحوه دسترسی شما و دیگران به آنها و اینکه چه کاری می توانید انجام دهید تا کلیدهای شما غیرقابل دسترس باشد.

همانطور که گفته شد کیف پول ها گرم، سرد، نگهدارنده یا غیر حافظ هستند. کمترین امنیت کیف پول ها هر کیف پول داغ یا کیفی است که به دستگاه دیگری یا اینترنت متصل باشد. برای اهداف امنیتی، هرگز نباید کلیدهای خود را روی دستگاهی که اتصالی همیشه روشن یا در دسترس دارد، ذخیره کنید. اگر اتصال داشته باشد و از برنامه ای برای دسترسی به کلیدهای شما استفاده شود، می توان آن را هک کرد.

 

آیا می توان کریپتو را هک کرد؟

 

کدام ارز های دیجیتال هک شده اند؟

ارزهای دیجیتال در برابر تلاش های هک، مقاومت کرده اند.

با این حال، چندین حمله 51 درصدی به ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین ساتوشی ویژن (BSV)، بیت کوین گلد (BTG) و اتریوم کلاسیک (ETC) صورت گرفته است.

<\div>

دیدگاهتان را بنویسید