بهترین NFT ها برای سرمایه گذاری در آینده

در حال حاظر یکی از صنعت های داغ در حوزه ی موضوعات بازار کریپتو کارنسی، صنعت NFT است. اگر چه NFT ها نوعی دارایی جدید محسوب می شوند، اما بهترین نوع سرمایه گذاری روی پروژه هایی مانند Tired Monkey یا Crypto punk ها است که حداقل باید 70 تا 80 اتریوم هزینه کنید. این صنعت علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است، آنقدر که کلکسیونرهای زیادی حاظر به پرداخت مبلغ های زیادی بابت یک توکن NFT هستند. بهترین زمان برای سرمایه گذاری در پروژه NFT زمانی است که، پروژه ها در لیست سفید یا لیست Vip قرار دارند و هنوز راه اندازی نشده اند.

توکن غیر مثلی چیست؟

NFT (توکن غیر مثلی) یک دارایی دیجیتال است که داده ها منحصر به فرد ثبت در یک دفتر جمع آوری می شود. NFT هایی مانند BAYC و Cool cats جز محبوب ترین و ارزشمند ترین ها هستند. با اینکه این NFT ها گزینه ی خوبی برای سرمایه گذاری هستند اما با این حال سرمایه گذاران به دنبال پروژه های NFT بزرگتر برای کسب سود هستند.

توکن غیر مثلی

چگونگی پیدا کردن پروژه های ارزشمند

تعداد قابل توجهی از پروژه های NFT فعلی و آتی به صورت هفتگی یا روزانه اعلام می شوند. گزینه های مختلفی وجود دارد که ممکن است در انتخاب شما برای سرمایه گذاری تاثیر بگذارد.

  • پیدا کردن جامعه NFT که در دیسکورد، توییتر، اینستاگرام و یا سایر سایت های رسانه اجتماعی یافت می شود.
  • بسیاری از هنرمندان مشهور، افراد مشهور و یا کارشناسان فناوری اطلاعات که امکان دارد بنیان گذاران یک پروژه باشند.
  • ویژگی های منحصر به فرد NFT های برتر
  • مقدار سرمایه موجود
  • نقشه راه از پروژه های جدید NFT که برای افراد منتشر شده است.
  • در دسترس بودن سیستم عامل های محبوب مانند Solanart یا صرافی  Open sea

دارایی های فیزیکی دیجیتالی در برخی از پروژه های NFT ممکن است بر انتخاب شما در سرمایه گذاری تاثیر بگذارد. این ها ممکن است شامل یک نوع کپی فیزیکی از یک آرت و یا عضویت، دسترسی به ویژگی های منحصر به فرد در دنیای بازی و دسترسی و ممتاز به رویداد های دیجیتال یا دنیای واقعی و…باشد. همچنین تمام این عوامل ممکن است بر سرمایه گذاریتان در مورد NFT های مورد نظرتان تاثیر گذار باشند. با بررسی کردن از طریق وبسایت rarity.tools می توانید پروژه مد نظرتان را بررسی کنید.

بهترین NFT ها برای سرمایه گذاری

ایلیوم (Illuvium)

ایلیوم یکی از جذاب ترین پروژه هایی NFT برای گیمر ها است. یک بازی نقش آفرینی فانتزی است که مبتنی بر بلاک چین بوده و جز بزرگ ترین پروژه های NFT است که در ژانویه سال 2021 به عنوان مجموعه غیر متمرکز NFT ها راه اندازی شد. در این پروژه بازیکنان می توانند بیش از 100 ایلوویال را انتخاب کنند و هر کدام دارای کلاس، وابستگی و توانایی خاص خود است. در این جنگ ها، سرکش و همدل می توانید برای خودتان Illuvials جمع آوری، ادغام، بهبود و ذخیره کنید و همچنین الگو هایی نظیر براق، کیهانی یا هولوگرافیک لذت ببرید. از ایلوویال ها می توانید برای شکست دشمن و دستگیری آن ها و در نتیجه مبارزات استفاده کنید. به یاد داشته باشید که این موجودات برای اینکه قدرت خودشان را زیاد کنند با سایر ایلوویال ها همکاری می کنند و ترکیب می شوند.

دراین بازی می توانید دارایی های خودتان را بدون نیاز به هیچ کارمزدی مبادله کنید. Illurial های درون بازی به صورت تکه ای ذخیره می شوند، این در حالی است که NFT ها باید در کیف پول های NFT نگهداری شوند. این NFT ها قدرت استیکینگ و اجازه رای دهی در پروژه را می دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه به رسانه های اجتماعی آن مراجعه کنید.

Illuvium

دوستان نامرئی (Invisible Friends)

افرادی که یک کلکسیونر NFT هستند، حتما با سر و صدای زیادی ک این بازی ایجاد کرده است این پروژه را در لیست بررسی هایشان به عنوان پروژه NFT آتی مورد بررسی قرار داده اند. این پروژه با یک ایده جالب و جدید در مورد چسباندن پوشاک به شخصیت نامرئی توجه بسیاری از سرمایه گذاران و مجموعه داران را به خود جلب کرده است. به اندازه ای این پروژه توجه سرمایه گذاران را جلب کرده که اغلب آن ها این پروژه را باید با پروژه های بزرگ دیگر نظیر Doodles و Cool cats مقایسه می کنند و اعتقاد دارند که طرح آن ها ساده و قابل هضم است. این پروژه نیز اثر (Markus magnusson) است. اما مارکوس هنوز نقشه راه مشخصی ازپروژه خودش را منتشر نکرده است ولی با خرید یک Invisible Friends NFT به مجموعه 3D Invisible collection که اواخر امسال منتشر خواهد شد و همچنین مجموعه های Random charoc ter collection در آینده دسترسی خواهید داشت. اعضای فعال انجمن و صاحبان Mood Rollers و Slim Hods به افرادی که به قدر کافی خوش شانس هستند و در لیست سفید قرلر دارند در تاریخ 23 فوریه برای آن ها پاداش مناسبی پرداخت خواهد کرد.

دوستان نامرئی

DAPE

این پروژه جز بهترین پروژه های NFT  شبکه سولانا، Degenerate Ape Academy یا DAPE است. DAPE دارای 10000 میمون جدا از هم است که کار آن تبادل دارایی های دیجیتال است. خریداران تمام حقوق مالکیت معنوی NFT  های برتر جدید خود که توسط قرار دادهای هوشمند محافظت می شود ممکن است هر تعدادکه بخواهند ایجاد کنند را دارند. تمام این میمون ها دارای ویژگی های مختلفی از جمله عینک، لباس، پوست و خز هستند که ممکن است ترکیب های مختلفی داشته باشند. همه ی این ویژگی ها در رده های مختلف از معمولی تا غیر معمولی و از کمیاب تا اسطوره ای طبقه بندی می شوند و به معامله گران و سرمایه گذاران NFT در تعیین امکان می نت کردن کمک می شود. برای سرمایه گذاری این پروژه بهترین گزینه است.

DAPE

استار اطلس

یک بازی کاملا شگفت انگیز است و مبتنی بر بلاک چین بوده و  با کیفیتی همانند سینمایی عالی و محتوای عمیق ساخته شده است. به علت داشتن سرعت بالا، ایمنی و کارآمد بودن می تواند بهترین پروژه های شبکه سولانا باشد. برای افرادی که نمی دانند در کدام بازی NFT  سرمایه گذاری کنند، استار اطلس گزینه مناسبی است.

Star Atlas

پیکسلمون

مجموعه بازی پیکسلمون یک بازی سرگرم کننده و منحصر به فرد است که بسیار شبیه به بازی Pokemon است. دراین بازی می توانید پیکسلمون های خود را با دیگران معامله کنید، آموزش دهید و بجنگید. یک بازی متاورسی است که به راحتی می توانید درآمد کسب کنید. این پروژه NFT  هم برای گیمرها و هم برای کلکسیونرها بسیار گزینه ی مناسبی است. در سه ماهه دوم سال 2022 فاز 1 قرار به راه اندازی بوده است. تخم مرغ های 1Gen که شامل زمین و انتخاب واحد های مسکونی می شوند برای خرید و می نت کردن در Pixel verse موجود است. Pixel verse از سبک حراج هلندی ها استفاده می کند به این روش که با قیمت ثابت آن شروع می شود و سپس اعضای جامعه قادر هستند NFT ها را با قیمت های خود خریداری کنند، هزینه ها و احتمال جنگ های گس را کاهش می دهد. این روش امکان دارد تا به افزایش تامین مالی و بهبود کیفیت عمومی متاورس کمک کند.

Pixelmon

Wonder pals

این مجموعه NFT را می توان با نام سرحال و شاد توصیف کرد. چرا که 10000 تصویر به رنگ آبنبات پنبه ای با خطوط ساده و شفاف و هم چنین چهره های شادی در آن وجود دارد. این پروژه برای کلکسیونر ها، کلکسیونی سرگرم کننده و خوشایند است و نیز همچنان در حال توسعه است. هدف این بازی به اشتراک گذاشتن شادی و سرحال بودن است.

Pixelmon

<\div>

دیدگاهتان را بنویسید