آموزش کامل بازی اکسی اینفینیتی Axie infinity


اگر شما هم در فضای ارزهای دیجیتال و بازی های بلاک چین حضور دارید، حتما حداقل یکبار اسم بازی اکسی اینفینیتی به گوشتان رسیده است. با انجام بازی ها می توانید در آمد کسب کنید. بازی اکسی اینفینیتی یک ترند جدید در دنیای بازی است که تحت عنوان Play-to-Earn شناخته می شود و با ترکیب رمز ارزها و دنیای بازی ها به وجود آمده است. خیلی از مردم کشور فیلیپین در حالی که اقتصاد کشورشان در مشکلات ناشی از کرونا آسیب دیده بود و مردم نمی توانستند به فعالیت های روزمره شان بپردازند اما با این حال مردمشان از این بازی به عنوان یک منبع درآمد استفاده کرده اند. بنابراین حتی پس از اتمام قرنطینه هم خیلی از افراد از شغل روزمره خودشان استعفا دادند و ترجیح می دهند از این بازی کسب درآمد کنند.

اکسی اینفینیتی چیست؟

این بازی یک جامعه ای است که تشکیل دهنده آن حیوانات خانگی دیجیتالی است که حیواناتی را تحت عنوان اکسی خریداری می کنید و از آن برای مبارزه، کشف قسمت های مختلف و همچنین تولید مثل استفاده می شود. این بازی محدودیت سنی 18+ سال دارد اما چون پروسه تایید هویت شخصی مشخصی ندارد و همچنین سبک آن شبیه به بازی پوکمون است، بنابراین خیلی از نوجوانان به این بازی علاقه ی بسیاری نشان داده اند. روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است و توسط شرکت بازی سازی SKY Mavis توسعه یافته است.

برای شروع این بازی ابتدا شما قبل از هرکاری باید سه عدد اکسی را از طریق اتریوم خریداری کنید. قیمت این اکسی ها با توجه به نژاد آن ها بین 20 تا 40 میلیون برای شما هزینه خواهد داشت. ناگفته نماند که تیم توسعه دهندگان در حال ساخت یک نسخه رایگان از این بازی هستند که کاربران می توانند آن را از طریق گوگل پلی یا اپ استور آن را دانلود کنند. دو روش کلی برای انجام این بازی وجود دارد که در هر کدام از آن ها یک نوع رمز ارز به شما پرداخت می شود. که یکی از این رمز ارزها SLP یا Smooth Love Potion نام دارد و شما با شرکت در نبرد های روزانه و یا دیگر کاربرها این رمز ارز ها را به دست می آورید. هیچ گونه محدودیت عرضه ای در SLP وجود ندارد و به صورت نامحدود ایجاد می شود. برای تولید مثل اکسی ها به SLP نیاز دارید.

یکی دیگر از رمز ارزهای این بازی AXS اکسی است. یک توکن اتریومی است و دارندگان در بازی حق رای دارند. یعنی اگر مقداری از این توکن را داشته باشید می توانید در مورد آینده این بازی تصمیم بگیرید. یکی از بازی های ترند در سال 2021 اکسی اینفینیتی است. بازی های کامپیوتری صنعت سرگرمی هستند که هر ساله میلیاردها سود می سازند. اما وقتی بلاک چین وارد این عرصه شد افراد و گیمر ها هم می توانند از این بازی سود دریافت کنند.بازی اکسی اینفینیتی

نحوه بازی اکسی اینفینیتی

در ابتدای شروع بازی به یک کیف پول متامسک (Meta Mask) نیاز دارید. متامسک چون یک والت مخصوص اتریوم است پس می توانید اپلیکیشن اندروید و ios آن را دانلود کنید و سپس از آن استفاده کنید. در ادامه ی نصب باید کیف پول خود را با ارز دیجیتال شارژ کنید و در نهایت برای خودتان اکسی خریداری کنید. در ابتدای بازی به حداقل 3 اکسی نیاز دارید.

برای ساخت اکسی خود باید ویژگی های مختلف این موجودات را در نظر بگیرید، مثلا اکسی های مختلفی وجود دارند و دارای قابلیت ویژه ی خود هستند. همچنین سطح توانایی آنها هم متفاوت است برخی از آن ها حرکت های سریع دارند و برخی دارای قدرت بالایی هستند و بعضی از آن ها خط سلامت بیشتری را دارا هستند. همان ابتدای بازی نیازی نیست خودتان را درگیر این پیچیدگی ها کنید و خودتان را برنجانید. در طول بازی تمام این فوت و فن ها به دستتان می آید و متوجه می شوید که کدام اکسی ها برای سبک بازی شما مناسب هستند و بیشتر مورد استفاده تان قرار می گیرند. ولی به یاد داشته باشید حداقل برای شروع این بازی سه اکسی نیاز دارید که برای هر کدام از آن ها 225 دلار هزینه لازم دارد که هر سه ی آن ها با هم حدود 700 دلار هزینه می شود. بعد از ایجاد والت متامسک خودتان و ساخت سه اکسی حالا باید اتریوم موجود در متامسک خود را به والت رونین انتقال دهید. برای این کار به آدرس bridge.ronin chain.com بروید. بعد از اتمام انتقال باید اکسی ها را به همراه والت رونین خریداری کنید تا انتخاب شما نهایی شود. حال نیز بعد از تمام شدن این کار ها این بازی را در گوشی یا کامپیوتر خود نصب کنیوپد و با وارد شدن به منوی اصلی و وارد کردن مشخصات حساب کاربری، اکسی هایی را که خریداری کرده اید به زمینتان انتقال دهید. دو حالت بیشتر در این بازی برای سرگرمی وجود ندارد، یک در حالت Adventure می توانید در بازی به ماجراجویی بپردازید و هر روز 50 توکن SLP  کسب کنید و در حالت دوم Arena با بازیکنان دیگر وارد میدان نبرد می شوید و با کسب نتیجه حداقل روزی 300 توکن SLP  به دست آورید.

بازی اکسی اینفینیتی

ترفند های بازی اکسی اینفینیتی

ترفند هایی در این بازی وجود دارد که باعث می شود افراد با انجام این ترفندها موفقیت کسب کنند. ما در این مقاله شما را با تعدادی از ترفند ها آشنا خواهیم کرد تا حداقل بتوانیم کمکی را برای شما کرده باشیم تا بتوانید درآمد کسب کنید.

  • ترکیب اکسی ها: در این بازی سعی کنید از اکسی های با نژاد مختلف که قابلیت های آن ها با یکدیگر مکمل است انتخاب کنید و پیروزی در این نبرد نصیب شما شود.
  • از بازی افراد موفق درس بگیرید: با رفتن به قسمت Top Players می توانید مشاهده کنید که بازیکنان برتر چه ترفند ها و ترکیب هایی را در اکسی های خود بکار برده اند و با الگو برداری از آن ها، ترکیب ایده آل خود را به دست آورید.
  • انتخاب برید: هر اکسی که در بازی وجود دارد می تواند اکسی دیگری را به وجود بیاورد. برخی از آن ها هفت Breed را دارا هستند به عبارت دیگر می توانند هفت اکسی دیگر را به دنیا بیاورند. در ابتدا نیز می توانید اکسی هایی را انتخاب کنید که 2 Breed باشند و بتوانند تولید مثل کنند و NFT بیشتری کسب کنند.

نحوه کسب در آمد از Axie infinity

بدون پرداخت تمام این هزینه هایی که در متن بالا گفته شد می توانید از این بازی کسب درآمد کنید. به این طریق که افراد زیادی هستند که با حساب کاربری متعددی وارد این بازی شده اند و با همه آن ها بازی می کنند اما همان طور که می دانید مدیریت تمام آن ها توسط یک فرد کار سختی است بنابراین این افراد دنبال اشخاصی هستند که به آن ها در بازی کردن کمک کند و بابت این کمک به آن ها SLP پرداخت کنند. به این روش که به آن اسکالرشیب گفته می شود شما به عنوان یک کارآموز برای فردی که چند حساب کاربری دارد، برای مدیریت یکی از حساب هایشان دستمزدی دریافت می کنید. البته دقت داشته باشید که در این روش امکان سوء استفاده کردن وجود دارد.

بازی اکسی

<\div>

دیدگاهتان را بنویسید